O NÁS

Vážené dámy, vážení pánové, milí zákazníci,

Vítáme Vás na webových stránkách naší společnosti K2L cz, s.r.o. která působí jako dodavatel spojovacího materiálu od roku 1996. K2L cz je průvodcem, rádcem a pomocníkem, který usnadňuje orientaci a značně zefektivní Vaše potřeby na trhu se spojovacím materiálem. Kde ostatní končí, my pokračujeme.

Za dobu naší existence se nám podařilo vytvořit dynamický tým, který se dá považovat za experty v oboru. Sledujeme nové trendy, vývoj cen na trhu s ocelí či změny v legislativě. Jsme si vědomi, že na našem trhu je celá řada firem dodávajících spojovací materiál. Mnoho z nich však není schopno poskytnout komplexní služby a jejich zájem končí expedicí Vaší objednávky. Jsme jiní, klademe důraz na osobní vztahy s našimi zákazníky, naším cílem jsou dobré ceny, kvalitní materiál, 100% služby a profesionální přístup našich zaměstnanců. Výsledkem je pak všeobecná spokojenost.

A navíc máme nádherné motto: I spojovací materiál má svého krále

0 let
na trhu
0+
realizovaných a dodaných objednávek

Naše historie

„Když říkáme, že máme zkušenosti, myslíme to vážně.” Víme co to znamená splňovat ty nejvyšší nároky. Důkazem toho je více než dvě stě tisíc realizovaných a dodaných objednávek za posledních 20 let působení na českém trhu. Pokud tedy říkáme, že máme zkušenosti, myslíme to vážně.